Menu
Nákupní košík

CZ.NIC

Značka: CZ.NIC
Pojďte se naučit pracovat s moderními hradlovými poli - FPGA. Postavte si na koleni bez pájení libovolný elektronický systém. Vaším limitem je jen vaše fantazie! Autor ve své třetí knize volně navazuje na předchozí tituly a po úvodu do elektroniky a základech mikroprocesorových konstrukcí přináší úv..
349,00 Kč
Cena bez DPH:317,27 Kč
Značka: CZ.NIC
EduShield je unikátní Arduino shield zaměřený primárně na výuku základů elektroniky. EduShield 1.0 je výsledkem projektu Arduino 101, kterým v posledním roce prošlo přes 400 posluchačů. Pro Arduino existuje velké množství výukových sad. Bohužel všechny jsou v podobě sady součástek a nepájivého konta..
595,00 Kč
Cena bez DPH:491,74 Kč
Značka: CZ.NIC
Kniha Hradla, volty, jednočipy je určena pro každého začínajícího i pokročilého bastlíře, nadšence pro elektroniku, číslicovou techniku a vlastní stavbu zařízení pro Internet věcí. U čtenáře předpokládá běžné zkušenosti s počítačovou technikou. Znalost programování není nutná, i když ji v některých ..
349,00 Kč
Cena bez DPH:317,27 Kč
Značka: CZ.NIC
Po knize Hradla, volty, jednočipy přichází autor s volným pokračováním, v němž se od základů číslicové techniky přesuneme ke konstrukci složitějších obvodů - totiž vlastních počítačů. Na příkladu tří podrobně popsaných konstrukcí se čtenář naučí základní principy fungování osmibitových počítačů a vy..
349,00 Kč
Cena bez DPH:317,27 Kč
Zobrazuji 1 až 4 z 4 (celkem stran 1)