Menu
Nákupní košík

Chemie

Značka: NUBA
Pájecí kalafuna české výroby ALFA je určena pro práce v elektrotechnice a elektronice pro čisté spoje. Nemá žádné korozivní účinky. Toto tradiční nejjednodušší tavidlo je však nezbytnou pomůckou pro úspěšné pájení (zejména elektronických spojů) jak u začátečníků, tak u profesionálních pracovníků.&nb..
25,00 Kč
Cena bez DPH:20,66 Kč
Značka: NUBA
Pájecí kalafuna české výroby BETA je vylepšeným druhem kalafuny, obohacené o tavidlo MTL 408. Je vhodná pro práce v elektrotechnice a elektronice při pájení i mírně znečištěných spojů. Osvědčila se jak u začátečníků - kutilů, tak zejména u prosionálních pracovníků, neboť pájení s kalafunou BETA je s..
30,00 Kč
Cena bez DPH:24,79 Kč
Značka: NUBA
Pájecí kalafuna české výroby GRAND je vylepšeným druhem kalafuny, obohacené o tavidlo MTL 408. Velké balení je určené například pro servisy. Je vhodná pro práce v elektrotechnice a elektronice při pájení i mírně znečištěných spojů. Osvědčila se jak u začátečníků - kutilů, tak zejména u prosionálních..
55,00 Kč
Cena bez DPH:45,45 Kč
Značka: NUBA
Pájecí kapalina PERFEKT 20ml je bezoplachové tavidlo vhodné jak pro ruční, tak i pro strojní pájení v elektronice.Tavidlo se nehodí pro pájení otevřeným ohněm, jedná se o hořlavinu první třídy!Na pájené místo se nejlépe nanáší štětcem, a vzhledem k jeho vysoké účinnosti stačí jen v nepatrném množstv..
45,00 Kč
Cena bez DPH:37,19 Kč
Tavidlo MARMOT MTR961 25ml Tavidlo MARMOT MTR961 25ml
Bestseller
Značka: MARMOT
Kvalitní patentované bezoplachové tavidlo české výroby, vhodné pro olovnaté pájení s účinným přesahem také pro pájení bezolovnaté. Tavidlo je dodáváno v 25ml lahvičce s kapátkem. Po zapájení dojde k neutralizaci tavidla a není ho nutné oplachovat. Specifikace:Neagresivní organické elektroizolač..
39,00 Kč
Cena bez DPH:32,23 Kč
Zobrazuji 1 až 5 z 5 (celkem stran 1)