Čtečka R10D-USB RFID ID karet 125kHz
- Počet kusů skladem: 9
- Model: PART-E726
- Pozice: 1CA-G-03
USB RFID čtečka R10D-USB pro rychlé načítání přístupových ID karet a čipů 125 kHz (EM4100, TK4100 a kompatibilní). Funguje jako klávesnice – po přiložení karty pošle její číslo přímo do počítače na místo kurzoru (do libovolného textového pole, Excelu, poznámkového bloku, informačního systému apod.). Nevyžaduje žádný ovladač – stačí zapojit do USB (plug & play), bez externího napájení. Kompatibilní s Windows i Linux.
Po zapojení se čtečka ozve pípnutím (self-test) a svítí červená LED = čeká na kartu. Po přiložení karty LED blikne zeleně, ozve se bzučák a číslo karty se automaticky vypíše na pozici kurzoru. Načte karty a přívěsky na frekvenci 125 kHz.
Hlavní vlastnosti
- Čtení ID karet a čipů 125 kHz (EM4100, EM4001/TK4001, TK4100, SMC4001 a kompatibilní)
- Pracuje jako USB klávesnice – číslo karty se vypíše na kurzor
- Bez ovladače, plug & play, bez externího napájení (napájení z USB)
- Zvuková (bzučák) i světelná (LED) signalizace načtení
- Dosah čtení až 8 cm
- Kompatibilní s Windows i Linux
- Nastavitelný výstupní formát čísla karty (délka, DEC/HEX, oddělovače, Enter) přiloženým softwarem
- Odolné pouzdro z ABS plastu
Nastavení výstupního formátu
Výchozí výstup je 10místné desítkové číslo. Přiloženým konfiguračním softwarem lze formát změnit – délku a číselnou soustavu (DEC/HEX), pořadí bajtů, přidání oddělovačů (, ; ?) nebo automatického Enter na konci (praktické pro plnění formulářů a tabulek). Podrobnosti viz přiložený dokument „Nastavení výstupního formátu".
Technická specifikace
| Model | R10D-USB |
| Typ | USB RFID čtečka (čtení UID / sériového čísla karty) |
| Frekvence | 125 kHz |
| Podporované karty | EM4100, EM4001/TK4001, TK4100, SMC4001 a kompatibilní (ID/EM) |
| Rozhraní | USB (emulace klávesnice, bez ovladače) |
| Napájení | z USB (5 V), spotřeba cca 100 mA |
| Dosah čtení | až 8 cm |
| Signalizace | LED + bzučák |
| Operační systém | Windows, Linux |
| Materiál / rozměry | ABS, cca 110 x 80 x 26 mm |