Menu
Nákupní košík

Nabíječky

Uvedená nabíječka je vhodná pro všechny Li-Ion baterie. Baterie lze nabíjet pomocí microUSB nebo pinů (IN+) a (IN-). Ideální využití jako záložní zdroj pro Arduino, Raspberry Pi a jiné. Světelný indikátor LED signalizuje, zda je nabito -> červená: nabíjí se; zelená: plně nabito. Specifikace:..
14,00 Kč
Cena bez DPH:11,57 Kč
Uvedená nabíječka je vhodná pro všechny Li-Ion baterie. Baterie lze nabíjet pomocí miniUSB nebo pinů (IN+) a (IN-). Ideální využití jako záložní zdroj pro Arduino, Raspberry Pi a jiné. Světelný indikátor LED signalizuje, zda je nabito -> červená: nabíjí se; zelená: plně nabito. Specifikace:N..
14,00 Kč
Cena bez DPH:11,57 Kč
Uvedená nabíječka je vhodná pro všechny Li-Ion baterie. Baterie lze nabíjet pomocí USB-C nebo pinů (IN+) a (IN-). Ideální využití jako záložní zdroj pro Arduino, Raspberry Pi a jiné. Světelný indikátor LED signalizuje, zda je nabito -> červená: nabíjí se; zelená: plně nabito. Specifikace:Nap..
15,00 Kč
Cena bez DPH:12,40 Kč
Uvedená nabíječka je vhodná pro všechny lithium-polymerové a lithium-iontové baterie, jako jsou například baterie 18650. Baterie lze nabíjet pomocí microUSB nebo pinů (IN+) a (IN-). Ideální využití jako záložní zdroj pro Arduino, Raspberry Pi a jiné. Světelný indikátor LED signalizuje, zda je nabito..
19,00 Kč
Cena bez DPH:15,70 Kč
Uvedená nabíječka je vhodná pro všechny lithium-polymerové a lithium-iontové baterie, jako jsou například baterie 18650. Baterie lze nabíjet pomocí microUSB nebo pinů (IN+) a (IN-). Světelný indikátor LED signalizuje, zda je nabito. Modul zároveň funguje jako zvyšovač napětí (step-up) a poskytuje pl..
35,00 Kč
Cena bez DPH:28,93 Kč
Uvedená nabíječka je vhodná pro všechny lithium-polymerové a lithium-iontové baterie, jako jsou například baterie 18650. Baterie lze nabíjet pomocí miniUSB nebo pinů (IN+) a (IN-). Ideální využití jako záložní zdroj pro Arduino, Raspberry Pi a jiné. Světelný indikátor LED signalizuje, zda je nabito ..
19,00 Kč
Cena bez DPH:15,70 Kč
Nabíječka Li-Pol/Li-Ion článků TP4056 s USB-C Nabíječka Li-Pol/Li-Ion článků TP4056 s USB-C
Bestseller
Uvedená nabíječka je vhodná pro všechny lithium-polymerové a lithium-iontové baterie, jako jsou například baterie 18650. Baterie lze nabíjet pomocí USB-C nebo pinů (IN+) a (IN-). Ideální využití jako záložní zdroj pro Arduino, Raspberry Pi a jiné. Světelný indikátor LED signalizuje, zda je nabito -&..
21,00 Kč
Cena bez DPH:17,36 Kč
Zobrazuji 1 až 7 z 7 (celkem stran 1)