Menu
Nákupní košík
S ohledem k nastalé situaci jsme nuceni částečně omezit provoz kamenné prodejny. Do odvolání budeme fungovat v omezeném módu a budeme pouze vydávat zboží z eshopových objednávek. Pokračovat budeme i s výdejem zásilek jako pobočka Zásilkovny. Eshop funguje bez omezení.

Omron

Značka: Omron
Elektronické relé (SSR - Solid state relé) čtyřkanálový modul, který nahrazuje klasická mechanická relé. Mezi jejich hlavní výhody patří spolehlivost (nemá mechanické prvky), rychlost spínání, bezhlučnost, odolnost, nízká hmotnost a spotřeba. Spínání probíhá elektronicky fototriakem. Umožní spínat a..
209,00 Kč
Cena bez DPH:172,73 Kč
Značka: Omron
Elektronické relé (SSR - Solid state relé) dvoukanálový modul, který nahrazuje klasická mechanická relé. Mezi jejich hlavní výhody patří spolehlivost (nemá mechanické prvky), rychlost spínání, bezhlučnost, odolnost, nízká hmotnost a spotřeba. Spínání probíhá elektronicky fototriakem. Umožní spínat a..
129,00 Kč
Cena bez DPH:106,61 Kč
Značka: Omron
Elektronické relé (SSR) nahrazuje klasická mechanická relé. Mezi jejich hlavní výhody patří spolehlivost (nemá mechanické prvky), rychlost spínání, bezhlučnost, odolnost, nízká hmotnost a spotřeba. Spínání probíhá elektronicky fototriakem. Umožní spínat až 240V střídavého napětí s proudem do 2A (pin..
39,00 Kč
Cena bez DPH:32,23 Kč
Zobrazuji 1 až 3 z 3 (celkem stran 1)